Noclegi w Karkonoszach

Noclegi Janowice Wielkie: Ośrodek Rekreacyjno Szkoleniowy Leśny Dwór

ul. Robotnicza 11/12

58-540 Janowice Wielkie

tel.: 75 751 52 72


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 30 zł do 45 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Ośrodek Rekreacyjno Szkoleniowy Leśny Dwór usytuowany w Karkonoszach w Rudawskim Parku Krajobrazowym u podnóża ruin średniowiecznego zamku Bolczów zaprasza na wypoczynek w obiekcie położonym na bardzo malowniczym, 9h zacisznym terenie leśnym, bogatym w szlachetne okazy starodrzewia, które wraz z licznymi skałkami i strumykami stanowią o wyjątkowej atrakcyjności terenu.

Ośrodek jest ogrodzony, oświetlony, posiada parkingi, boisko do piłki nożnej, plac zabaw, stawy rybne, smażalnię ryb, liczne stanowiska na ogniska, grille, zadaszone ławy biesiadne.

Posiadamy ponad 100 miejsc noclegowych o dobrym standardzie.

Podstawą naszej działalności jest organizacja imprez rekreacyjno-integracyjnych. W oparciu o przedstawiony przez nas katalog propozycji aktywnych zajęć, każdy może mieć wpływ na charakter pobytu w Leśnym Dworze.

  Propozycje zabaw i konkurencji:
 1. Konkurencje grupowe - przykład jednego ze scenariuszy: śladami poszukiwaczy skarbów: celem wyprawy jest odnalezienie skarbu ukrytego w trudno dostępnych miejscach przy pomocy map z elementami następujących konkurencji: wspinanie na rękach po linie, wejście po linie za pomocą przyrządów zaciskowych, zjazdy na linie, jazda samochodami terenowymi i wiele innych zabaw do ustalenia.
  Efekty: integracja grupy, poprawa komunikacji i współpracy między uczestnikami i przede wszystkim świetna zabawa.
  Uczestnicy dzieleni są na rywalizujące ze sobą grupy, zwycięska otrzymuje dyplomy.
 2. Komandosi - impreza wyzwalająca dużą dozę adrenaliny, dla osób odważnych i sprawnych fizycznie. Grupy pokonują przygotowane w terenie pośród skał, przepaści, wąwozów i sztolni następujące konkurencje: przejście przez wiszący most na rękach, zjazd tyrolką, przeczołganie się przez sztolnie, strzelanie z broni pneumatycznej krótkiej i długiej, rzut nożem, zjazd desantowy na linie, przelot na pokładzie śmigłowca, transport na linie podwieszonej pod śmigłowcem, desant ze śmigłowca. Nad całością czuwają instruktorzy Ratownictwa wysokościowego,ratownicy GOPR oraz grupy ratownictwa specjalnego PCK.
 3. Pokazy grupy antyterrorystycznej, ratownictwa techniczno-medycznego i pokazy ratownictwa wysokościowego.
 4. Zostać alpinistą - ratownictwo górskie i wspinaczka skałkowa. Pod fachową opieką instruktorów i przy użyciu profesjonalnego sprzętu, organizujemy wspinaczki skałkowe z pokazami ratownictwa górskiego. W ramach tego programu odbywają się: zjazdy pionowe na linach o długości 28 m, wspinaczka z asekuracją, wspinaczka eksponowana - via verrata, wejście po linie za pomocą przyrządów zaciskowych, pozoracja wypadku na skale i akcja ratunkowa, kolejka górska tyrolka 36 m wysoka, 72 m długa.
 5. Paint ball.
 6. Samochody terenowe, quady.
 7. Speleologia - wyprawy do jaskiń.
 8. Sztolnie.
 9. Strzelanie z broni pneumatycznej.
 10. Przeprawa przez rzekę - wykorzystywanie różnych metod.
 11. Wycieczka podziemną trasą śladami wojennych fortyfikacji.
 12. Średniowieczne klimaty: turnieje rycerskie, biesiady rycerskie, gry i zabawy wszelakie, pokazy walk rycerskich i wiele innych, koncerty muzyki dawnej.
 13. Zabawy, konkurencje i pokazy w stylu western country: powitanie gości przez rewolwerowców i stoczenie z nimi pojedynku, wojna secesyjna, scenka westernowa i wiele innych, byk mechaniczny, koncerty zespołu country, karaoke, płukanie złota, pokazy rzutu lassem, bata meksykańskiego, tańców.
 14. Wioska indiańska z namiotami tipi z pokazami i konkurencjami.
 15. Nauka jazdy konnej.
 16. Ponadto organizujemy wyprawy i wycieczki rowerowe wybierając najciekawsze trasy, dostarczamy niezbędny sprzęt (rowery, kaski). Organizujemy również wycieczki autokarowe krajowe i zagraniczne.
 17. Organizowanie zabaw w scenerii zimowej: ski-alpinizm (zjazd i marsz po górach na odpowiednim sprzęcie), budowanie jam śnieżnych - nauka przetrwania w sytuacji zaginięcia, psie zaprzęgi.
 18. Nauka jazdy na nartach, snowboardzie (zapewniamy sprzęt i instruktorów).

Świadczymy usługi gastronomiczne na bardzo wysokim poziomie, spełniając życzenia najbardziej wymagającego klienta.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.noclegi-karkonosze.pl

www.noclegi-karkonosze.pl © Noclegi w Karkonoszach, 2010-2011

Template Licence