Noclegi w Karkonoszach

Noclegi Karpacz: Dziki Potok

ul. Myśliwska 22

58-540 Karpacz

tel.: 75 761 64 78


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 165 zł do 257 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Miło nam zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego hotelu, położonego blisko centrum Karpacza. Naszym gościom proponujemy wypoczynek w przyjaznej atmosferze, znakomitą kuchnię i zawsze przystępne ceny.

Mamy nadzieję, że pobyt w hotelu Dziki Potok pozostawi po sobie same niezapomniane wspomnienia i sprawi, że chętnie będą Państwo do nas powracać.

Specjalnością naszej restauracji jest "Pstrąg z Dzikiego Potoku". Zapraszamy również do degustacji naszych deserów, które uprzyjemnią chwile spędzone przy kawie lub herbacie. Profesjonalna i miła obsługa pomoże zaspokoić najbardziej wyszukane gusta naszych Gości.

Hotel Dziki Potok z myślą o swoich gościach utworzył szereg gabinetów SPA, w których można się zrelaksować, odprężyć, zadbać o swoje ciało i duszę.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę pobytów konferencyjnych oraz imprez okolicznościowych. Hotel Dziki Potok jest idealnym miejscem do organizacji dużych i małych szkoleń, narad, konferencji, spotkań integracyjnych oraz bankietów.

Ze względu na dużą popularność, jaką cieszą się imprezy towarzyszące szkoleniom i konferencjom możemy zapewnić Państwu liczne atrakcje według uzgodnionego wcześniej scenariusza.

Hotel Dziki Potok dzięki swojemu położeniu, wyjątkowym wnętrzom i relaksującym zabiegom proponowanym w gabinetach SPA, to idealne miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i dla spragnionych odpoczynku i wyciszenia.

Karkonosze i Karpacz to wymarzone okolice do uprawiania sportów wyczynowych, ale także do odprężających spacerów wśród zieleni.

W czasie regeneracji sił i niezapomnianego wypoczynku w naszym hotelu, w przepięknej scenerii górskiej przyrody, z pewnością znajdą Państwo czas na uprawianie sportów lub skorzystanie z innych atrakcji regionu.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.noclegi-karkonosze.pl

www.noclegi-karkonosze.pl © Noclegi w Karkonoszach, 2010-2011

Template Licence