Noclegi w Karkonoszach

Noclegi Karpacz: Hotel Orbis Skalny

ul. Obrońców 5

58-540 Karpacz

tel.: 75 752 70 00


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 235 zł do 381 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Hotel Skalny jest położony malowniczo u stóp Śnieżki, najwyższego szczytu Karkonoszy, w otoczeniu świerkowego lasu, 300 m od centrum Karpacza.

Amatorzy pieszych wędrówek górskich i sportów zimowych znajdą w Karpaczu idealne miejsce dla siebie. Bliskość szlaków turystycznych i pobliskiego sztucznie dośnieżanego i oświetlonego stoku narciarskiego podnosi jeszcze atrakcyjność położenia hotelu.

Wygodne, odnowione pokoje dwuosobowe, w części z dostawkami, utrzymują zawsze ten sam, miły klimat.

Wyposażenie: TV Sat, minibary, radio, telefon, balkon, możliwość podłączenia Internetu.

Akceptujemy małe zwierzęta.

Po długiej wędrówce górskiej, bądź kąpieli w hotelowym basenie hotel zaprasza do restauracji Liczyrzepa i Rubinowego cocktail baru, oferujących potrawy kuchni polskiej i międzynarodowej, a także wyszukane drinki, które zaspokoją wymagania wszystkich smakoszy.

Hotel jest idealnym miejscem do organizacji pobytów konferencyjnych i integracyjnych. Posiadamy 3 sale konferencyjne (do 250 osób) wyposażone w sprzęt audiowizualny. Na życzenie organizujemy tłumaczenia symultaniczne i obsługę sekretarską. Naszym klientom korporacyjnym proponujemy także pomoc w organizacji czasu wolnego.

Relaks i regeneracja sił to dziś ważny element aktywnego dbania o zdrowie i kondycję fizyczną. Zapraszamy Państwa do skorzystania z nowej, poszerzonej oferty usług rekreacji hotelowej. Przygotowaliśmy atrakcyjne formy spędzenia wolnego czasu, oparte na korzystaniu z zabiegów wellness i SPA.

Dla gości uprawiających czynny wypoczynek hotel przygotował wypożyczalnię rowerów, w której można uzyskać informacje na temat wytyczonych szlaków rowerowych.

Hotel Skalny jest idealnym miejscem dla pobytów rodzinnych. Znajdujące się przy hotelu spacerowe tereny zielone, plac zabaw i pokój zabaw dla dzieci są dużą atrakcją dla najmłodszych i odciążeniem dla rodziców.

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajdują się 2 stoki narciarskie, które zimą stanowią idealne miejsce do stawiania pierwszych kroków na nartach.

Do dyspozycji Gości na terenie hotelu znajdują się także kiosk z prasą, sklep z upominkami i parking strzeżony.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.noclegi-karkonosze.pl

www.noclegi-karkonosze.pl © Noclegi w Karkonoszach, 2010-2011

Template Licence