Noclegi w Karkonoszach

Noclegi Karpacz: Zespół Domów Wypoczynkoych

ul. Obrońców Pokoju 1

58-540 Karpacz

tel.: 75 761 94 59


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 27 zł do 200 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Doskonała lokalizacja naszych domów wypoczynkowych jest naszym dużym atutem. Wszystkie nasze domy usytuowane są przy głównych ulicach, co zimą oznacza dogodność dotarcia odśnieżonymi ulicami do wyciągów narciarskich, a także wyruszania na okoliczne trasy.

Przy każdym z nich usytuowana jest jakaś forma miejscowej atrakcji; wyciąg narciarski, zapora, wodospad, świątynia itp. Od każdego DW wiodą bliższe i dalsze szlaki turystyczne w piękne o każdej porze roku Karkonosze.

Zapraszamy do odbywania konferencji, szkoleń i narad w naszych ośrodkach. Posiadamy dwie klimatyzowane sale konferencyjna na 60 i na 30 osób w Hotelu Sudety** w Szklarskiej Porębie oraz dwie sale na 50 osób w ośrodkach w Karpaczu.

W tango pod Śnieżką? Dlaczego nie! W DW Piast działa Akademia Tańca Fydrych prowadzona przez tancerzy klasy "S" - Aldonę Melę i Piotra Frydrycha. Zapraszamy na naukę tańców towarzyskich i latynowskich zarówno indywidualnych gości jak również grupy zorganizowane. Przedsięwzięcie to zostało wyróżnione w projekcie Najciekawszy Produkt Turystyczny Karpacza roku 2008.

Więcej ciekawych ofert i informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.noclegi-karkonosze.pl

www.noclegi-karkonosze.pl © Noclegi w Karkonoszach, 2010-2011

Template Licence