Noclegi w Karkonoszach

Noclegi Karpacz: Willa Róża Wiatrów

ul. Linowa 2

58-540 Karpacz

tel.: 75 761 94 91


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 45 zł do 90 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Willi Róża Wiatrów położonej w samym sercu Karpacza - Białym Jarze. Obiekt odznacza się niepowtarzalnym klimatem, a swoją architekturą przypomina malownicze domki tyrolskie - oddany został do użytku w styczniu 2009 r.

Sąsiadujemy bezpośrednio z Karkonoskim Parkiem Narodowym co umożliwia naszym gościom bezpośredni relaks na łonie natury. Amatorzy białego szaleństwa docenią bliskość wyciągów - od najbliższego dzieli nas zaledwie 350 m a do Wyciągu na Kopę ok. 800 m.

Z Białego Jaru wychodzą szlaki, którymi bezpośrednio możemy dojść na najwyższy szczyt Karkonoszy, do schroniska Samotnia, Strzechy Akademickiej itp.

W czasie, gdy pogoda płata nam figle lub goście chcą odpocząć po wyczerpujących wędrówkach górskich, zapraszamy do korzystania z naszej bazy rekreacyjno-rozrywkowej.

Bezpośrednio z basenem graniczy mały taras, na którym można zażywać słonecznych kąpieli.

Rodzice relaksując się na tarasie, mogą mieć swoje pociechy bawiące się na małym placu zabaw pod czujnym okiem. Dysponujemy również miejscem na grilla i biesiadowanie.

Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, lodówkę, czajnik oraz internet wi-fi. Z balkonów w 12 pokojach rozciąga się przepiękny widok wprost na góry.

Dla gości palących znajduje się wydzielone miejsce.

Dla gości naszej willi posiadamy monitorowany bezpłatny parking. Willa jest również przyjaźnie nastawiona na odwiedziny gości ze zwierzętami.

Naszym dużym atutem jest domowa kuchnia. Goście korzystać mogą z wyżywienia całodziennego jak i ograniczyć pobyt tylko do samych noclegów. Godziny wydawania posiłków są bardzo elastyczne. Śniadania przy większej ilości osób wydawane są w formie bufetu szwedzkiego w bardzo przestronnej sali jadalnej. Godziny obiadokolacji ustalane są indywidualnie.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.noclegi-karkonosze.pl

www.noclegi-karkonosze.pl © Noclegi w Karkonoszach, 2010-2011

Template Licence