Noclegi w Karkonoszach

Noclegi Karpacz: Alpejski ****

ul. Ogrodnicza 8

58-540 Karpacz

tel.: 75 645 78 00


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 340 zł do 700 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: 38


Opis obiektu:

Hotel Alpejski **** w Karpaczu zaprasza Państwa do odwiedzin.

Niezapomnianych chwil dostarczają wnętrze hotelu, które zostały zaprojektowane zgodnie z tradycją tyrolską.

W restauracji z dużym tarasem mogą Państwo delektować się wyśmienitą polską i międzynarodową kuchnią a wieczorami odpocząć w Piano barze z bogatą kolekcją alkoholi z całego świata, przy nastrojowej muzyce. Hotel dysponuje własnym, bezpłatnym, monitorowanym parkingiem.

W naszym hotelu - specjalnie dla naszych Gości, oferujemy bezpłatny, bezprzewodowy (Wireless LAN) dostęp do internetu. Specjalnie, dla naszych najmłodszych Gości, przygotowaliśmy w ogrodzie hotelowym plac zabaw.

Do dyspozycji Gości oddajemy 38 komfortowo wyposażonych pokoi (36 pok. 2-os., studio dwupokojowe oraz apartament - jest możliwość dostawki). Wszystkie pokoje posiadają telewizory plazmowe z systemem TV-SAT, telefon, sejf, mini-bar oraz łazienki z prysznicem i suszarkami do włosów. Większość pokoi posiada balkony z leżakami.

Po aktywnie spędzonym dniu w pięknych Karkonoszach na Gości czeka doskonały relaks w hotelowym SPA. Dla naszych Gości przygotowane są następujące atrakcje: basen z gejzerem, wodospadem oraz sztuczną falą. W kompleksie SPA znajduje się również sauna sucha, gorące jacuzzi i bicze szkockie. Goście mogą również skorzystać z profesjonalnych usług masażystki, która oferuje masaż klasyczny, relaksujący, odchudzający, sportowy, gorącymi kamieniami.

Wiosną, latem i jesienią wypożyczą Państwo u nas rowery. Hotel posiada narciarnię z profesjonalnymi suszarkami.

Hotel Alpejski w Karpaczu jest również bardzo dobrym miejscem na zorganizowanie konferencji, sympozjów, narad oraz imprez integracyjnych. W obiekcie znajduje się klimatyzowana sala konferencyjna na 60 osób, wyposażona w nowoczesny sprzęt audiowizualny.


Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.noclegi-karkonosze.pl

www.noclegi-karkonosze.pl © Noclegi w Karkonoszach, 2010-2011

Template Licence